Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Powstanie nowy hotel Park Inn by Radisson w Katowicach

29.11.2017

Carlson Rezidor sfinalizował proces podpisywania umowy dotyczącej otwarcia trzeciego hotelu Park Inn by Radisson w Polsce.

Park Inn by Radisson Katowice otwarty zostanie w pierwszym kwartale 2018 r., w jednym z istniejących już obiektów, który przechodzi w tej chwili proces dostosowywania go do potrzeb i standardów hoteli marki. Park Inn by Radisson Katowice zlokalizowany będzie w centrum miasta, z łatwym dostępem do głównych tras regionu śląskiego, w niewielkiej odległości od Parku Śląskiego oraz Międzynarodowego Centrum Kongresowego.

Park Inn by Radisson Katowice mieć będzie 168 pokoi. Będzie tu restauracja, bar w lobby, siłownia oraz sauna. Obiekt oferował będzie ponadto ponad 1000 m² rozbudowanego zaplecza konferencyjnego, w tym 370-metrową salę balową oraz parking podziemny.

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil na Google+